Запровадження у тестовому режимі нового сервісу надання адміністративних послуг – «Мобільний кейс»

До уваги мешканців

Курахівської міської територіальної громади!

 

З 01 жовтня 2021 року Центром надання адміністративних послуг Курахівської міської ради  запроваджується у тестовому режимі новий сервіс надання адміністративних послуг –  обслуговування громадян з особливими потребами,  людей, які через стан здоров’я обмежені у пересуванні та осіб віком від 80 років і старше  за місцем їх проживання  із застосуванням спеціальної валізки (портативного апаратного комплексу) «Мобільний кейс».

«Мобільний кейс» – комплект сучасної портативної техніки, який дозволяє у форматі віддаленого робочого місця адміністратора здійснювати надання адміністративних послуг та повноцінний прийом документів для отримання мешканцями територіальної громади найбільш затребуваних адміністративних послуг, таких як: послуги соціального характеру, реєстрація та зняття з реєстрації місця проживання, отримання довідок, витягів в Державного земельного кадастру, інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно тощо.

Для отримання більш детальної інформації та консультації з питання замовлення  послуги необхідно звертатися до адміністратора на рецепції ЦНАП за адресою: м. Курахове, пр. Соборний, 4

або за телефонами: +380664630970, +380972532312.