Платники Донеччини спрямували до зведеного бюджету більше двох мільярдів гривень ПДФО

Протягом 2 місяців 2024 року зведений бюджет країни отримав від мешканців Донецького регіону 2 млрд 77 млн грн податку на доходи фізичних осіб.

Із загальної суми до державного бюджету надійшло 1 млрд 454,5 млн грн та до місцевих скарбниць перераховано 622,3 млн гривень.

Податкова служба Донеччини звертає увагу роботодавців регіону на необхідність дотримання вимог трудового законодавства щодо офіційного оформлення працівників, своєчасної виплати заробітної плати на рівні не менш встановленого законодавством, а також недопущення її виплати у «конвертах». Адже ПДФО є одним з бюджетоутворюючих податків, завдяки якому наближається наша Перемога.

Крім того, нагадуємо, що відповідальність за використання праці одного неоформленого працівника у 2024 році може сягати 240 тис. гривень. Шановні роботодавці, не наражайтеся на ризики – працюйте в межах законодавства!

 

Корисні посилання: – комунікаційна платформа dn.ikc@tax.gov.ua;

– контакти та гарячі лінії ГУ ДПС у Донецькій області https://dn.tax.gov.ua/kontakti/; – підписатися на наш фейсбук https://www.facebook.com/tax.donetsk/; – чат-бот ДПС «StopViolationBot» t.me/StopOverpriceBot;

– мобільний застосунок «Моя податкова» Android https://play.google.com/store/apps/details?id=my.tax.gov.ua , iOS https://t1p.de/lgu5a