Майже 173 млн грн єдиного податку сплачено представниками малого бізнесу Донеччини

Єдиний податок – це спеціальний податок, який сплачується підприємцями за весь комплекс своєї діяльності. Це означає, що замість того, щоб сплачувати окремі податки за кожен вид діяльності, підприємець сплачує єдиний податок на загальних умовах.

А ще він сприяє створенню зручних умов для підприємництва, таким чином, підтримуючи розвиток малого та середнього бізнесу. Тому він такий популярний і його обирають багато підприємців.

Значну частину цього податку – 145,1 млн грн – сплатили фізичні особи-підприємці. В свою чергу, юридичні особи – платники єдиного податку спрямували до казни 10,2 млн гривень, а 17,3 млн грн – надійшло від сільгоспвиробників області.

Загалом, суб’єкти господарювання, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, за два місяці 2024 року сплатили до місцевих бюджетів Донецької області 172,6 млн грн єдиного податку, що на 53 млн грн більше за торішні показники.

 

Корисні посилання: – комунікаційна платформа dn.ikc@tax.gov.ua;

– контакти та гарячі лінії ГУ ДПС у Донецькій області https://dn.tax.gov.ua/kontakti/; – підписатися на наш фейсбук https://www.facebook.com/tax.donetsk/; – чат-бот ДПС «StopViolationBot» t.me/StopOverpriceBot;

– мобільний застосунок «Моя податкова» Android https://play.google.com/store/apps/details?id=my.tax.gov.ua, iOS https://t1p.de/lgu5a